Situace na trhu s úrokovými sazbami se neustále mění, s tím jsou spojené také ceny nemovitostí, stavebních materiálů a tudíž i celková nákladovost na realizaci snů o bydlení. Spoustu klientů, ale i kamarádů, známých a členů rodiny se mne často ptá na názor, zda se v dnešní době vyplatí pořizovat si vlastní bydlení. Jsem zastáncem toho, že pokud najdete nemovitost, která Vás chytí za srdce, máte při představě, že v ní, na daném místě budete moci žít, příjemné mrazení v zádech, jste bonitní a splňujete parametry po poskytnutí úvěru u banky, tak není na co čekat. A pokud si nejste jisti, zda by jste ve své situaci hypoteční úvěr mohli dostat, ozvěte se mi. Ráda se na to s Vámi podívám, vše propočítám, promyslím a najdu cestu, jak Vám pomoci si takový sen splnit. 

 

Odborník na hypotéky

Nejlepší volbou je při žádosti o hypoteční úvěr či jeho refinancování vyhledat odbornou pomoc solidního hypotečního makléře, který má smlouvy s co největším počtem bank poskytujících hypotéky a dosahuje co největšího objemu zprostředkovaných úvěrů. Největším hypotečním makléřem na trhu je dlouhodobě naše firma GEPARD FINANCE, která působí na trhu již více jak dvacet let, během kterých naši makléři zpracovali hypoteční úvěry v objemu 136 miliard Kč pro celkem 83 816 spokojených klientů (data k 4/2022).

Gepard Finance klade důraz na odbornou péči

GEPARD FINANCE, člen Asociace hypotečních makléřů, poskytuje veškeré služby klientům zdarma, což by u solidního makléře mělo být vždy samozřejmostí, neboť za svou práci získává provize přímo od bank. Díky rozsáhlé síti franšíz obsluhuje GEPARD FINANCE své klienty kdekoliv v rámci České republiky. Vysoké objemy sjednávaných úvěrů zase u všech bank zajišťují ty nejvýhodnější podmínky, na které by žadatel o hypotéku individuálně na pobočce banky nikdy nedosáhl.

Správná volba nezávisí jen na úrokové sazbě

Nízká úroková sazba je sice obvykle hlavním, nikoliv však jediným kritériem pro výběr správného hypotečního produktu. Různé potřeby a různé životní situace si často žádají specifická řešení a hledání vhodného produktu mezi širokou nabídkou bank je časové velice náročné. My jako makléři GEPARD FINANCE známe vždy detailně aktuální nabídku všech bank, jejich metodiky, jakož i veškeré další relevantní informace a jsme schopni doporučit vždy optimální volbu odpovídající často i velmi specifickým potřebám či možnostem konkrétního klienta.

Jen odborník Vám poskytne dostatečný servis

Při vyřizování tak náročné záležitosti jakou je hypoteční úvěr, je kromě kvalifikovaného výběru produktu na trhu nutné zajistit i celou řadu dalších časově náročných úkonů. Vyřídím za Vás veškerá jednání s bankou a přípravu smluv, které Vám předloží k podpisu – Vy do banky vůbec nebudete muset chodit. Dále zajistím veškeré potřebné dokumenty z katastru nemovitostí, pomohu Vám zajistit znalecký odhad nemovitosti, postarám se o čerpání úvěru, pojištění nemovitosti za ty nejvýhodnější podmínky na trhu a poradím Vám se vším dalším potřebným.

Neváhejte se na mě obrátit s jakoukoli otázkou týkající se hypotečního úvěru.

Kateřina Plhalová
tel.: 777 460 345
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.