Kateřina Plhalová

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci

Věřím, že z nového bydlení máte radost.

Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti.

Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamala.

Co o mně říkají klienti

Níže zveřejňuji několik milých slov, které mi posíláte.

Pochvalná slova jsou pro mě nabíjející a inspirující zároveň.

Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro mě tím největším měřítkem profesionality.

Všem mým klientům děkuji za spolupráci.

Kateřina Plhalová

 

Natália Fajfrlíková - středa 1. prosinec 2021

S Katkou spolupracuji jako makléřka, která se před časem pouze na českém finančním trhu začala orientovat. Katka má cit pro komunikaci, dokáže vyslechnout, poradit, či už se jedná o řešení komplikovaného obchodního případu, anebo klidně jen lidsky. Člověk nikdy nemá pocit, že ji obtěžuje, i když toho má hodně a to je vždy pro dobrou spolupráci nejvíc. Její ochota pomoci mně někdy až příjemně zaráží. Nikdy neříká, že to nejde, ale ptá se jak.
Lepšího mentora si člověk snad ani nemůže přát. Kati, děkuji!

Andrea Činovcová - středa 15. září 2021

Pokud Vám někdy v bance, nebo na pojišťovně řeknou, že něco nelze, Kačenka Vám dokáže, že se pletou, a že lze cokoliv. Měli jsme velké problémy s hypotékou, a už rok bydlíme v našem vysněném domečku, jelikož naše Káťa opět dokázala, že je nejen skvělá makléřka, která má zkušenosti a vědomosti v oboru, ale hlavně, je to úžasný člověk, takže vše pro své klienty, přátelé, rodinu dělá s láskou a chutí pomoci. Je velice precizní a pracovitá. Nejednou se mi stalo, že přijela k nám domů i s vlastní tiskárnou.
Kdokoliv kontaktuje Kačenku, odchází od svého makléře pod její křídla.
Jediné co mohu, tak Kačenku doporučit a kdyby tu bylo na hodnocení 100 hvězd, má je ode mě všechny. Děkujeme

Mirka - čtvrtek 9. září 2021

Perfektní spolupráce už přes 10 let, právě jsme dořešily druhou hypo. Vše ochotně vysvětlí, zařídí. Mohu jen doporučit.

Pavla Konopíková - pátek 20. srpen 2021

Káťu znám osobně ze zakladky a když jsem se na facebooku dozvěděla, že dělá pojištění, ihned jsem se na ni obratila s prosbou kalkulace životní pojistky pro sebe a malého. Mám zdravotní problém, už jsem byla zoufalá, protože na některá rizika mě nechtěla žádná pojišťovna vůbec pojistit. Naštěstí Kata mi tento problém dokázala vyřešit,pojistila mě na jinde nepojistitelna rizika. Udělala mi skvělou pojistku společně s malým za super cenu. Provedla úpravy dle mých požadavků a vysperkovaly jsme ji tak k dokonalosti. Určitě jsem se na ni neobratila naposled. Dekuju

Vladislav Hrdina - úterý 13. červenec 2021

Výborná spolupráce. Paní Plhalová všechno zařídila, vysvětlila. Komunikace výborná a rychlá.

Miroslav Láznička - čtvrtek 10. červen 2021

Paní Plhalová je velmi ochotná, jednání s ní bylo rychlé, pohotové a pohodlné :) ...moje večerní a noční dotazy vyřešila bleskurychle :)

Vlaďka Denkovà - čtvrtek 15. duben 2021

Paní Plhalova je úžasná pomohla mi s nemožným. Je velmi ochotná moc šikovná. Nechala opravdu moc svého času na našem úvěru a zachránila nás. Pokud mohu doporučit svěřte se do jejich rukou je to anděl na zemi.

Linda Synková - pátek 26. březen 2021

Paní Plhalovou nám doporučila známá a musím říct, že naprostá spokojenost! Kdykoliv jsme se potřebovali na něco zeptat, stačilo jen napsat a vždy se vším ochotně a hlavně s úsměvem poradila! Hypotéku jsme řešili na začátku doby covidové a i přesto všechno krásně zvládla. My jsme vlastně s přítelem jen našli byt a pak byli párkrát kvůli podpisům v bance, jinak za nás úplně všechno oběhala a zařídila :)) Neznám člověka, kterého by práce takto bavila a byl by neustále pozitivní jako paní Plhalová!:) Pokud nás někdy v budoucnu čeká další hypotéka, nebudeme váhat ani minutu a poprosíme opět paní Plhalovou a určitě budeme nadále doporučovat! :) Děkujeme!

Monika Šedivá - středa 3. březen 2021

Slečna Plhalová nás krok po kroku provázela nelehkou cestou k získání hypotéky, kde by naše spolupráce mohla skončit. Profesionální, lidský a nad očekávání milý přístup. Díky důvěře a jejímu pracovnímu nasazení jsme již doporučili a doporučovat budeme dál :-) Děkujeme

Šimčík Miroslav - úterý 23. únor 2021

Profesionální a milý přístup :-)

Miroslav Šimčík - neděle 31. leden 2021

Paní Plhalovou jsem objevil náhodou, ale od první chvíle, jsem byl přesvědčen, že je velmi profesionální, má skvělé jednání a je k zákazníkům velmi vstřícná a ochotná. Pomohla mi s úvěrem, myslím, že i hodně nad rámec svých povinností. Zařídila přepis na katastru, projednala změny na stavebním úřadě, zajistila změny v projektové dokumentaci pro RD. Mám s ní jej ty nejlepší zkušenosti a s lepším makléřem jsem zatím nesetkal. Vřele doporučuji.

Štengl Stanislav - čtvrtek 21. leden 2021

Skvělé jednání, vstřícnost a ochota. Lepšího makléře jsem zatím nezažil :)

Milan Vávra - čtvrtek 1. říjen 2020

Dobrý den, od samého počátku byla činnost paní Plhalové příkladná. Vše, co bylo potřebné k vyřízení hypotéky mi bylo vysvětleno, nebo přímo zařízeno. Hodnotím 1* Děkuji, s pozdravem Vávra.

Filip Třeba - pátek 8. květen 2020

Paní Plhalová nám zařídila hypotéku a úvěr ze stavebního spoření parametry, které bych nepovažoval za možné. Všechno s námi prošla, přepočítala, poradila, vysvětlila, nenechala se ničím zaskočit. To všechno po telefonu a e-mailu, po večerech, z domova během koronavirové karantény. Po celou dobu byla navzdory opakovaným dotazům příjemná a ochotná.

Určitě využijeme i v budoucnu, doporučuji.

Jaroslava Třebová - středa 22. duben 2020

Skvělá domluva, paní velice ochotná. Absolutně ji nedělalo problém řešit naše otázky i později večer, nebo trpělivě zodpovídat naše otázky.
Díky ní máme vlastní domeček dle našich snů.